Logitech G, PRO X LIGHTSPEED kablosuz oyuncu kulaklığını tanıttı

0

Logitech G, dünyanın en iyi espor uzmanlarıyla birlikte tasarlanan ödüllü PRO X Oyuncu Kulaklığının LIGHTSPEED kablosuz versiyonunu tanıttı.

Logitech G, PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı’nı oyun tutkunlarının beğenisine sundu. Bu yeni kulaklık, dünyanın sayılı espor profesyonelleri tarafından titizlikle tasarlanan PRO X’i LIGHTSPEED kablosuz teknolojisiyle bir araya getiriyor.

PRO X LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Kulaklığı, inanılmaz bir konfor ve dayanıklılığı yüksek performanslı işitme ve konuşma teknolojileriyle birleştirerek, tüm kullanıcıların sesleri bir profesyonel gibi duyabilmesini ve aynı kalitede konuşabilmesini sağlıyor.

20 saatin üzerinde pil ömrü ve 13 metre mesafe sunan 2,4 GHz LIGHTSPEED kablosuz ile donatılan model, Blue VO!CE yazılımına da sahip. Logitech G HUB gelişmiş oyun yazılımı kullanılarak etkinleştirilen Blue VO!CE, temiz ve profesyonel ses iletişimi sağlayan gerçek zamanlı bir mikrofon etkisi yaratıyor.

Oyuncular bu sayede seslerini kişisel tercihlerine göre ayarlayabiliyor, takım arkadaşlarının seslerini daha iyi duyabiliyor ya da profesyonel bir yayıncı gibi ses çıkarabiliyorlar.

PRO-G 50mm sürücüye ve DTS 7.1 surround ses sistemine de sahip. Alüminyum ve çelikten imal edilen bu hafif tasarımda, yumuşak hafızalı köpükten kulak yastıkları ile birinci sınıf suni deriyle kaplı kafa bandı bulunuyor.

Cevap bırakın