Logitech G PC ve PlayStation için tasarlanan G923’ü tanıttı

0

Yeni bir güç geri bildirim sistemine sahip olan Logitech G923 Yarış Direksiyonu, günümüz yarışçılarının ihtiyaç duyduğu gerçeklik ve performansı sunuyor.

Logitech G, yüksek performanslı bir yarış direksiyonu olan G923 Yarış Direksiyonu ve Pedallarını tanıttı. G923, TRUEFORCE’u ultra gerçekçi bir hale getirmek için oyun özelliklerini kullanan yeni bir güç geri bildirim sistemi sunuyor. Şu an PlayStation 4 ve PC için uyumlu olan ürün önümüzdeki aylarda PlayStation 5 için de uyumlu olacak.

TRUEFORCE, yarış oyunlarında kullanılan, tescilli bir yüksek tanımlı güç geri bildirim teknolojisi. Oyunu ve sesini gerçek zamanlı kullanarak oyuncuların lastik çekişini, pist arazisini veya motorun gücünü daha fazla hissetmelerini sağlıyor. Doğrudan oyun içi motorlara bağlanan TRUEFORCE, desteklenen oyunlarda yeni nesil gerçekçilik ve ayrıntı üretmek için saniyede 4000 defa işlem yapıyor.

Son birkaç yıldır benzersiz ve gerçekçi bir sürüş deneyimi geliştirmek için sim sürücülerinin yanı sıra profesyonel yarış arabası sürücüleriyle de çalıştıklarının altını çizen Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Birol Sülük, “Logitech G, her zaman profesyonel esporcuların ve oyun tutkunlarının ihtiyaçları doğrultusunda sektöre ilham veren ürünler yetiştirmeye devam ediyor. En ince özellikleri bile düşünerek tasarladığımız G923 ile günümüze uygun, kusursuz bir yarış deneyimi vadediyoruz” dedi.

Maksimum konfor için fırçalanmış metal direksiyon simidi, parlak pedallar ve deri jant kapağı ile modernize edilen G923, son dönemin öne çıkan oyun ekipmanları arasında yer almaya aday.

Cevap bırakın