Logitech G, LoL Avrupa Şampiyonası resmi partneri oldu

0

Popüler oyun aksesuarları üreticisi Logitech, League of Legends (LoL) Avrupa Şampiyonası’nın 2019 resmi partneri oldu. İşte konuya dair ilk detaylar…

Oyun dünyasında artık e-sporlar konuşuluyor. Milyonları peşinden sürükleyen bu trende uzun süredir destek veren Logitech, kapsamı daha da genişletiyor.

League of Legends ekosistemini uzun süredir destekleyen ve birçok takımın sponsoru olan Logitech G’nin Avrupa’nın en büyük e-spor ligi olan League of Legends Avrupa Şampiyonası’nın (LEC) 2019 resmi partneri olduğu duyuruldu.

Turnuvanın 2019 ilkbahar ve yaz bölümleri için resmi partneri olan Logitech G, 2019 sezonu için klavye, mouse ve mousepad gibi ekipmanları da sağlayarak turnuvayı destekliyor.

Play by Play formatı müjdesi…

LEC ile işbirliği içerisinde üreteceği yeni ekipmanları 2019 içerisinde piyasaya sürmesi beklenen Logitech G, aynı zamanda sporcuların izleyiciler tarafından yakından ve detaylı şekilde takip edilmesine imkân tanıyan Play by Play formatındaki yepyeni bir yayın segmentini de oyunseverlerle buluşturacak.

Çekiliş de var…

Logitech G, Avrupa’daki en iyi takımlarla aynı stadyumda oynamayı hayal edenler için oyun severlerin Avrupa çapında düzenlenen LEC finallerinden birinde sahnede oyun oynama şansı kazandığı bir çekiliş de düzenleyecek. Özetle Avrupa’nın en büyük e-spor ligine adeta damgasını vuracak.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın