Logitech Combo Touch ile tanışın

0

iPad Pro 12,9 inç (5. nesil) ve iPad Pro 11 inç (3. nesil) için tasarlanan, dokunmatik yüzeye ve çıkarılabilir klavyeye sahip Logitech Combo Touch, klavyeli koruyucu tablet kılıfı olma özelliğine sahip…

Logitech’in yeni nesil iPad Pro tabletler için geliştirdiği Combo Touch kılıfı, iPad’in güvenli bir şekilde korunmasını sağlarken yazma, görüntüleme, çizim ve okuma için farklı açılarda kullanıma olanak tanıyan çıkarılabilir klavye ve entegre dokunmatik yüzey gibi farklı özellikleri aynı anda sunuyor. Logitech’in bu çok yönlü Combo Touch’ı, bu zamana kadar tasarlanan en büyük dokunmatik yüzeye ve en ince tasarıma sahip kılıf olma özelliği taşıyor. Akıllı Bağlantı Yuvası (Smart Connector) ise ayrı bir pil, açma / kapama düğmesi veya Bluetooth eşleştirme ihtiyacını tamamen ortadan kaldırıyor.

Dört kullanım moduna sahip Combo Touch: Yazma, görüntüleme, çizme ve okuma özellikleriyle bilgisayar konforunu iPad Pro’lara kazandıran özel bir kılıf. Esnek destek çubuğu 50 derecelik bir açıyla eğim sağlarken, tamamen çıkarılabilir klavyesi iPad’lerin farklı amaçlarla kullanılmasını destekleyerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Oxford Gri renkte sunulan Combo Touch, iPad’lerin kaymasını önlemek; ön, arka ve köşeleri sürtünmeyle çizilmelerden korumak için tasarlanmıştır. Ayrıca Apple Pencil (2. nesil) için özel olarak tasarlanan manyetik bir tutucuya da sahiptir. Otomatik arkadan aydınlatmalı tuşları sayesinde içeride, dışarıda, gündüz veya gece kısacası her ortamda ayarlanabilir 16 parlaklık seviyesiyle rahat ve verimli bir çalışma deneyimi sunuyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan Logitech marka ürünler için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın