Logic Pro X güncellendi

0
Apple, profesyonel müzik yazılımı Logic Pro X’in yeni sürümünü piyasaya sundu.
Güncellenen yazılım, tüm kullanıcılar için performans güncellemeleri ve yeni Mac Pro’nun gücünden yararlanan optimizasyonlarla geliyor. Mac Pro donanımından tam anlamıyla yararlanan Logic Pro X 10.4.5, 56 adede kadar iş parçacığını destekleyerek profesyonel müzik prodüktörlerine ve film müziği bestecilerine son derece zorlu müzik projelerinde benzersiz bir kolaylıkla çalışma imkanını sağlıyor.
Mac Pro ve Logic Pro X 10.4.5, profesyonel müzisyenlere prodüksiyon sürecinde daha önce mümkün olmayan olanaklar sunuyor. Yeni Mac Pro sayesinde, Logic bir önceki nesil Mac Pro’ya kıyasla beş kata kadar daha fazla gerçek zamanlı eklenti çalıştırabiliyor.
10.4.5, 1.000’e kadar ses izini ve 1.000’e kadar yazılım müzik aleti izini destekleyerek tüm kullanıcılar için kullanılabilir iz ve kanal sayısını artırıyor. Böylece en karmaşık prodüksiyonlar için dört kat daha fazla kullanılabilir iz sağlıyor.
Yeni sürüm ayrıca 1.000 yedek kanal şeridini, 1.000 harici MIDI izini ve her kanal şeridi için 12 gönderim yolunu destekliyor.
Konuyla ilgili görüşü alınan Black Mirror, Yesterday ve “Ocean’s 8 film müziklerinin bestecisi Daniel Pemberton, şöyle diyor;  “Logic Pro X 10.4.5’in yeni Mac Pro’nun sahip olduğu güç, genişletilebilirlik ve yapılandırılabilirlik özellikleriyle birlikte sunduğu performans artışını gördüğümde gerçekten çok heyecanlandım. Bu ikili daha da hızlı çalışmama ve yaratıcılığa daha fazla odaklanmama yardımcı olacak.”
Cevap bırakın