Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiLiverpool temalı akıllı telefon ile tanışın

  Liverpool temalı akıllı telefon ile tanışın

  LFC-Xolo-OneHindistan’da futbol ve teknoloji, büyük gelişim gösteren iki konu durumunda. Ülkede futbola ilgi bir hayli fazla ve dünyanın önemli kulüpleri de merakla takip ediliyor. Hindistan’da akıllı telefon üreticileri de gerek yerel gerekse uluslararası arenada boy gösteriyorlar. Bu üreticilerden biri de Xolo…

  Android işletim sistemine sahip şirketin, 2014 yılında İngiliz futbol kulübü FC Liverpool ile gerçekleştirdiği bir sponsorluk anlaşması bulunuyor ve bu anlaşmanın ilk meyvesi verildi. Hintli şirket, Liverpool temalı akıllı telefon modeli Xolo One Liverpool’u satışa sundu.

  _78014998_liverpoolLiverpool’un logosu ve temalarını içeren akıllı telefon, bu iki faktör ile birlikte 2014 sonunda piyasaya sunulan Xolo One adlı akıllı telefonun tüm özelliklerine sahip. 4,5 inçlik ekran, 1.3 GHz işlemci, 8 GB hafıza, 1 GB RAM, microSD desteği, 5 megapiksel arka kamera ve 1700mAh bataryası ile orta seviye özellikler sergileyen Xolo One Liverpool, yazılım tarafında ise Android 5.0 Lollipop’u teknoloji özellikleri arasında bulunduruyor.

  Liverpool logosu ile dikkat çekiyor

  Model, arka kısmındaki Liverpool logosu ile dikkat çekiyor. Ayrıca tema ve duvar kağıtlarında da İngiliz futbol kulübü Liverpool’un izlerini görebilmek mümkün. Yine Liverpool odaklı animasyonlar da kullanılabiliyor. Xolo One Liverpool, 100 dolar fiyat etiketi ile Hindistan’da satışa sunulurken İngiltere’nin dışında başka ülkelerde satılıp satılmayacağı bilinmiyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN