LG’ye “En İyi Projeksiyon/Görüntüleme Çözümleri Kullanımı” ödülü

0

Kendini, ses ve görüntü endüstrisindeki yenilikleri ve başarıları tanımaya adamış olan AV Teknolojisi Avrupa Ödülleri 2018, LG’nin OLED Video Duvarı’nı ödüllendirdi.

LG OLED Video Duvar Signage, global çapta ilgi görmeye devam ederken, bu yıl ilk kez düzenlenen 2018 AV Teknoloji Avrupa Ödülleri’nde “En İyi Projeksiyon/Görüntüleme Çözümleri Kullanımı” kategorisinde ödüle layık görüldü. Amsterdam’da düzenlenen AV Teknoloji Avrupa Ödülleri, son kullanıcı işletmelere AV’deki yenilikleri ve eserleri tanıtmaya adanmış durumda.

Ödül hakkında değerlendirmelerde bulunan LG Electronics Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Başkanı Kevin Cha şöyle konuştu: “Digital Signage endüstrisi günümüzde eşi benzeri görülmemiş bir büyüme ve yaratıcılıkla daha iyi bir geleceğin yolunu açıyor. Önümüzdeki yıllar için başarı öyküleri yazmaya devam edecek bu heyecan verici proje sayesinde, dünyaca ünlü ortaklarımız ile anılmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz “dedi.

The Dubai Mall’da dünya rekoru kıran ve ödül kazanan LG video duvarı, Ağustos 2017’de Emaar Entertainment tarafından yepyeni bir alana digital signage çözümlerini taşıdı ve LG ile birlikte hareket ederek “En büyük OLED ekran”, “En iyi yüksek çözünürlüklü video duvarı” ve “En büyük yüksek çözünürlüklü video duvar” olmak üzere üç ödül birden kazanmayı başardı. 50 metre genişliğinde, iki katlı, görkemli ve dalga benzeri bir yapıdan oluşan Video Duvar, dünyanın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezi Dubai Mall’da zemin kattan tamamen görülebiliyor.

Cevap bırakın