LG’nin Kıvrılabilir OLED TV’si Türkiye’de ön siparişte

0

Televizyon teknolojilerindeki en yenilikçi gelişme olarak kabul edilen türünün tek örneği kıvrılabilir tasarıma sahip LG SIGNATURE OLED Rollable TV, Türkiye’de ön satışa açıldı. 

 

LG Electronics (LG), dünyanın ilk kıvrılabilir TV’si olan LG SIGNATURE OLED R’nin Türkiye’de ön sipariş seçeneği ile satışa sunulduğunu duyurdu. Bulunduğu mekana bambaşka bir hava katan bu ultra premium TV, sınırlı sayıda satışa sunuluyor. Özel olarak üretiliyor, titizlikle monte ediliyor ve LG’nin Güney Kore’deki fabrikasında en deneyimli ekip tarafından en kaliteli işçilikle tamamlanıyor.

 

LG SIGNATURE OLED R, en iyisini talep eden, oyunun kurallarını değiştiren ve yeniliğin gerçek değerini anlayabilen tüketicilerce bir başyapıt olarak tanımlanıyor. LG SIGNATURE OLED R, sadece olağanüstü bir mühendislik ve kullanıcı odaklı tasarım başarısı değil, her alanı zenginleştirecek ve her yaşam tarzını tamamlayacak bir sanat eseri konumunda bulunuyor.

 

LG SIGNATURE OLED R, üstün görüntü kalitesi sağlamak için kendinden aydınlatmalı piksel teknolojisinden ve bağımsız karartma kontrolünden yararlanan, tek bir cam levhadan yapılan, pürüzsüz 65 inç, esnek bir OLED ekrana sahip. Yeni TV, gelişmiş donanımın ötesinde, LG’nin yenilik yapma ve tüketici avantajlarına doğrudan katkıda bulunan yeni olanaklar yaratma konusundaki rakipsiz yeteneğini temsil ediyor. TV’nin kıvrılabilir tasarımı ev eğlencesi alanında da yepyeni bir olanak yaratarak düğmeye dokunarak gözden kaybolabilen bir TV ile çevresindeki alan arasındaki ilişkiyi yeniden tanımlıyor. 

 

LG’nin mükemmel tasarımı, kullanıcıları duvarın sınırlamalarından kurtararak, yalnızca açıldığında yararlı olan büyük, siyah bir ekran için kalıcı olarak yer ayırmak zorunda kalmadan yaşam ortamlarını düzenlemelerine olanak tanıyor. LG SIGNATURE OLED R, üç farklı görüntüleme formatına dönüşebilme özelliği ile – Tam Görünüm, Yarı Görünüm ve Sıfır Görünüm – şirketin OLED teknolojisindeki ustalığı sayesinde kullanıcı deneyimini heyecan verici, yeni yollarla genişletiyor.

 

Cevap bırakın