LG’nin AI uyumlu TV’lerine EISA Ödülleri

0

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği yayınlarının LG’ye uzun dönemli ilgi ve beğenisi devam ediyor.

LG Electronics’in (LG) ev eğlence ürünleri, 29 ülkede 55 yayınla temsil edilen dünyanın en büyük tüketici elektroniği yayınları derneği olan Expert Imaging and Sound Association (EISA) tarafından onaylandı.

Bu yılki EISA Ödülleri’nde dört LG ürünü – LG OLED TV (model OLED65E9), LG NanoCell TV (model 65SM9000), LG Soundbar (model SL8YG), LG XBOOM Go (model PK7) – performansları, tasarım ve yarattıkları tüketici değeri ile öne çıktı.

LG OLED TV AI ThinQ, EISA Ödülleri’nde “EN İYİ PREMIUM OLED TV 2019-2020” olarak seçildi.

Bu yılın başlarında, iF Design Award’ın Altın Ödülünü kazanan 65 inçlik E serisi TV, LG’nin kendi ikinci nesil α (Alpha) 9 Gen 2 akıllı işlemcisi tarafından destekleniyor.

Gelişmiş çip, AI tarafından sağlanan üstün görüntü ve ses kalitesi sunuyor; LG’nin OLED teknolojisinin ünlü olduğu sonsuz kontrast ve doğru renk ifadesini kullanıyor.

LG NanoCell TV AI ThinQ, NanoCell ekran teknolojisi, Tam Dizi Yerel Karartma (FALD) ve α7 Gen 2 işlemci sayesinde çarpıcı görsel ve ses performansı sağlamasıyla “En İyi EISA SMART HOME TV 2019-2020” tanımlamasını almaya hak kazandı.

LG Soundbar ve LG XBOOM Go taşınabilir hoparlörü, “EISA SOUNDBAR 2019-2020” ve “EISA MOBILE SPEAKER 2019-2020” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Cevap bırakın