LG’den üretkenlik odaklı Ergo konsept monitörler

0

LG, uzaktan çalışan milyonlarca insan için ideal olan inovatif ve zarif Ergo konsept monitörlerini piyasaya sürüyor. İşte detaylar…

LG, üretkenliği, konforu ve rahatlığı başka bir düzeye taşımak için tasarlanmış ve sosyal mesafeden dolayı şu anda uzaktan çalışan milyonlarca insan için ideal olan yenilikçi Ergo konsept monitörlerini piyasaya sürüyor. Doğru renk üretimi ve USB-C Tek Kablo çözümünün zarif sadeliğini sunan LG UltraGearTM, UltraWideTM, UltraFineTM ve QHD monitör serisi ekranlarla eşleştirilen Ergo konsept tasarımı, çalışma alanında veya oyun odasında en üst düzeyde esneklik sunuyor.

LG Ergo konsept monitörler, kullanıcıların LG’nin etkileyici IPS monitörlerinin konumunu ihtiyaçlarına göre hızlı ve kolay bir şekilde ayarlamalarına olanak tanıyan, yerden tasarruf sağlayan ve konforu artıran bir tasarıma sahip. Serinin ergonomik konsepti sayesinde, kullanıcılar ihtiyaçlarına göre ekranlarını göz seviyesine veya daha aşağıya, masa seviyesine taşıyabiliyor, öne veya arkaya eğebiliyor ve hatta 90 derece çevirebiliyor.1 Bu da, kullanıcıların çalışma ortamlarını tam isteklerine ve ihtiyaçlarına göre yapılandırmalarına olanak tanıyor.

Ergo özelliğine sahip LG monitörler, yukarı veya aşağı 130 milimetre aralığında, kullanıcıya doğru veya uzağa 180 milimetre derinlikte hareket edebiliyor ve ters yöne (280 dereceye kadar) bakacak şekilde dönebiliyor. Her iki yönde de 25 dereceye kadar eğilebilen ve arkaya dönebilen LG’nin Ergo konsept monitörleri, her kullanıcının bireysel tercihlerini karşılıyor, çalışırken, oyun oynarken veya başka herhangi bir şeyde tam özgürlük ve mutlak rahatlık sağlıyor.

Cevap bırakın