LG’den teknolojik gardırop #CES2019

0

LG Siyah Renkli Aynalı Cam Kapı Styler ve Smart Mirror ile tanışın…

LG, giysi bakımında fütüristik bir zerafet temasına odaklandığı inovatif ürünlerini, CES 2019 kapsamında lanse etti. LG Siyah Renkli Aynalı Cam Kapı Styler ve LG Smart Mirror isimleri ile sunulan yeni konseptler, bilim kurgu hissi yaşatıyor.

LG Siyah Renkli Aynalı Cam Kapı Styler, modern tasarımı ve kıyafetlerin hijyenik kalmasını sağlayan ileri teknolojisiyle evlere işlevsellik ve şıklığı aynı anda getiriyor. Styler’da bulunan siyah cam kapı, cihaza sofistike bir hava kazandırırken, ünitenin geniş iç hacmi kullanıcıya aynı anda dört elbise ve bir pantolonu tazeleme imkanı veriyor. Yeni LG Styler modellerine dahil edilen Smart Diagnosis ve SmartThinQ özellikleri kullanıcılara Google Asistant’a girme olanağı da sunuyor.

LG ayrıca sanal olarak tasarlanmış AI servisi ile tasarlanmış Smart Mirror modeli ile de geleceğin yatak odasına bir bakış sunuyor. Bu modelde bulunan LG ThinQ akıllı ayna, kullanıcıya moda önerileri ve sanal aksesuarlar ile kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunarak kullanıcıların mağazaya gidip denemeye ihtiyaç duymadan kıyafet satın almalarını sağlayabiliyor.

“Devamı gelecek…”

Konuyla ilgili açıklama yapan LG Electronics ve Ev Aletleri ve Hava Çözümleri Bölümü Başkanı Song Dae-hyun “LG olarak Styler modellerimizin yeteneklerini arttırmak ve kapsamlarını genişletmek konusunda oldukça heyecanlıyız. Gardırop yönetiminin su ve kuru temizlemeden çok daha fazlası olduğunun farkında olan kullanıcılarımıza gelişmiş ürünlerimizi sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

Cevap bırakın