LG’den MediaMarkt indirim kuponu hediyeli yarışma

0

LG, 31 Ekim’e kadar devam edecek bildikçe kazandıran yarışması Infogram ile MediaMarkt indirim kuponu ve onlarca hediye dağıtıyor.

LG, bildikçe kazandıran yarışma platformu “LG Infogram”ı yeniden hayata geçirdi. www.lginfogram.com web sitesi üzerinden kayıt yaptıran yarışmacılar, 31 Ekim’e kadar, spordan sanata, bilimden tarihe çeşitli kategorilerde seçecekleri soruları doğru cevapladıkça puan ve coin kazanıyor, kazandıkları puanlarla diğer katılımcılarla yarışırken, coin’leri de sanal mağazadan seçecekleri ürünleri almak için kullanabiliyorlar.

Ramazan ayının sevilen oyun kategorilerden biri olan soru-cevap yarışmalarından “LG Infogram”, hazırlanmış binlerce soru ile eğlendirirken kazandırıyor. Genel Kültür, Tarih, Sanat, Spor ve Bilim kategorilerinin yer aldığı yarışmada kullanıcılar “Çift Cevap” ve “Yarı Yarıya Cevap” opsiyonlarını da kullanabiliyorlar.

Oyuncular, LG Infogram yarışma süresinde karşılarına çıkan görevleri tamamlayıp Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden paylaşırsa ekstra coin kazanma hakkına sahip oluyor.

MediaMarkt indirim kuponunu kaçırmayın

Infogram katılımcıları, coin’lerine göre, sanal mağazadan çeşitli ürünlerle birlikte MediaMarkt indirim kuponu hediyesine de sahip oluyorlar.

Yarışma detaylarını www.lginfogram.com sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Cevap bırakın