LG’den iş yaşamının olmazsa olması monitörler

0

LG bireysel tüketicilere sunduğu ileri teknolojiye sahip ürünlerin yanı sıra, iş hayatına yönelik sunduğu, iş yapış şekillerinin yanı sıra, süreçleri de kolaylaştıran, kullanıcılara konfor ve esneklik sağlayan ürünleriyle ön plana çıkıyor. 

LG Electronics’in (LG), ofis yaşamından mağazacılığa, perakendeden otomotiv, inşaat ve sağlık sektörüne kadar sunduğu teknolojik çözümlerle iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor.

Günümüzün farklılaşan çalışma ortamlarına hızla yanıt veren LG, monitör çözümleri aracılığıyla, işletmelerdeki sinerjiyi güçlendiren bir çalışma ortamı yaratıyor. LG monitörler, kullanıcıların içerik oluşturmadan oyuna kadar ekranda ilgilendikleri her konunun içerisine dalmasını kolaylaştırıyor, geniş açılarda gerçek renk doğruluğu sağlayan panoramik görüntüsü, sunduğu üstün çoklu görev deneyimi, uygulamalar arasında hızla geçiş yapılma imkanı sağlaması ile LG monitörler, kullanıcıların tam ve engelsiz bir görünümün keyfini çıkarmasını sağlıyor. LG’nin ofis çalışanlarına katkısı bununla sınırlı kalmıyor. Yenilikçi çözümlerle profesyonellerin hayatını kolaylaştıran LG, kişisel bilgisayarlar için USB tabanlı kablosuz ekran paylaşım çözümü yeni çözümü LG One: Quick Share ile ekran paylaşımını kolay ve güvenilir hale getiriyor. Kullanıcılar kurulumu ve kullanımı kolay One: Quick Share ile kişisel PC ekranlarını, LG Endüstriyel Monitörleri ile kolayca paylaşabiliyor.

Ayrıca, pazarlama faaliyetlerinin ayrılmaz parçası olan ekranlar da LG’den soruluyor. İş dünyasının ekran ihtiyacını karşılayan LG UHD Geniş Endüstriyel Ekranlar, transparan LED ekran ile otel, havalimanı, restoran, alışveriş merkezilerinin vitrin ve dış cephesi gibi cam yüzeyler renkli ekrana çeviren LED SIGNAGE çözümleri LG’nin profesyonel yaşama katkılarından sadece bir kaçı arasında yer alıyor.

Cevap bırakın