Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiLG yüksek teknolojili yeni monitörlerini duyurdu

  LG yüksek teknolojili yeni monitörlerini duyurdu

  lg-monitorGüney Kore menşeili LG, monitör pazarının en iyi markalarından biri olarak kabul edilir. Kendi teknoloji ürünleri (akıllı telefon, TV, vb.) için ekran geliştirmenin yanı sıra başka teknoloji şirketlerine de tedarik sağlayan az sayıda firmadan biri olan LG, yüksek teknolojili yeni monitörlerini kamuoyuna duyurdu…

  Günümüzde monitör alanında norm olarak kabul edilen Full HD çözünürlüğün ötesinde 4K çözünürlük değeri sunan üç yeni model duyuran LG, profesyonellerin yüzünü güldürecek özellikleri de ilgili modellerinde iddialı bir şekilde sunuyor.

  LG UC98, UC88 ve UM88 model kodları ile gelen monitörler, QHD (1440 x 3440) çözünürlük sunarken UC98 ve UM88’de Thunderbolt 2 bağlantısı da bulunuyor. Ultra geniş açı monitörler, çoklu görevler için ideal alternatifler arasında konumlanıyor. LG UC88 29 ve 34 inç olmak üzere iki ayrı ekran boyutu ile gelirken AMD’nin FreeSync teknolojisinin de barındırıyor. Bu teknoloji, özellikle gamer’ların ilgisini çekecek.

  lg-monitorFiyatları henüz belli değil

  Fotoğraf ve video düzenleme konusunda öne çıkan LG UD88 ve UD68 modellerinde ayrıca USB Type-C portu da bulunuyor. Teknoloji şirketi, yeni monitörleri ile ilgili fiyatlandırla hakkında detayları henüz paylaşmadı.

  CES 2016’da sahne alacak

  Ocak ayında ABD’nin Las Vegas şehrinde düzenlenecek CES 2016’da görücüye çıkacağı belirtilen modellerin kısa süre içinde teknoloji raflarındaki yerimi alması bekleniyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Media Markt’taki her bütçeye uygun monitör seçeneklerine yakından bakmak için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN