Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürLG, yeni ürünleriyle ev içi eğlencesini artırıyor  

  LG, yeni ürünleriyle ev içi eğlencesini artırıyor  

  Yeni ürün serisi LG Showcase MEA 2024 etkinliği sırasında tanıtıldı.

  LG Electronics (LG), LG Showcase MEA 2024 etkinliğini Abu Dhabi’de gerçekleştirdi. “Birlikte Yeniden Keşfetmek” ana temasıyla düzenlenen etkinlik, en son yeniliklerin sergilenmesine ve paydaşlarıyla ilişkilerin genişletilmesine odaklandı. 500’ün üzerinde değerli konuğu ağırlayan etkinlik, en yeni ürünlerin uygulamalı şekilde deneyimlenmesine de imkan tanıdı. Etkinlik boyunca dikkat çeken en son model LG ev eğlence ürünleri arasında televizyonlar, ses ve oyun ürünleri yer aldı.

  Etkinlik hakkında yorum yapan LG Ortadoğu ve Afrika CEO’su Il Hwan Lee, “Her ürünü müşterilerimizin günlük yaşamlarını iyileştirme hedefiyle tasarlıyoruz. LG Showcase MEA 2024 etkinlimizi de bu bağlılığın bir kanıtı olarak görüyor, amiral gemisi ürünlerimizi sergilemekten gurur duyuyoruz. Bu ürünlerin her biri, kullanıcıların eğlence deneyimini ve evlerinin iç mekanını bir üst seviyeye çıkartma ve daha iyi bir yaşam yaratma hedefimizle uyumlu olarak, tüketicilerin gereksinimleri göz önünde bulundurularak pratik yeniliklerle tasarlandı” şeklinde konuştu.

  Etkinlikte LG, OLED teknolojisindeki son yeniliklerini de tanıttı. 4K video ve sesin kablosuz olarak 120 Hz’de aktarılmasını sağlayan Zero Connect teknolojisine sahip dünyanın ilk kablosuz tüketici TV’si olan amiral gemisi 97 inç LG SIGNATURE OLED M de bu yenilikler arasında yer aldı. Bu ikonik özellik, kablo kabusunu ortadan kaldırıyor ve tüm cihazların Zero Connect Box’a bağlanıp TV’den uzağa yerleştirilmesiyle kablo karmaşasından uzak, düzenli bir görüntü sağlıyor.

  Etkinlikte ayrıca, kullanıcıların hareket halindeyken kolayca yanlarında taşıyabilmelerine olanak tanıyan, benzersiz bir taşıma çantası tasarımına sahip, LG’nin yenilikçi 27 inç FHD akıllı ekranı StanbyME Go da yer alıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN