LG, yeni soundbar ve ev sinema sistemlerini CES 2019’da tanıtacak

0

CES 2019’da En İyi İnovasyon Ödülü’nün sahibi olan LG’nin en yeni soundbar serisi, iddialı ses kalitesi ve yapay zeka yetenekleriyle kullanıcılara daha verimli performans vaat ediyor.

LG, ABD’nin Las Vegas şehrinde önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan CES 2019’da tanıtacağı en yeni soundbar serisiyle ev sineması meraklılarını bir kez daha memnun etmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni soundbar modelleri, akıllı özellikleri ve modern tasarımlarının yanı sıra, kullanıcılara üstün ses kalitesi de sunuyor.

LG, yüksek performanslı ve kaliteli ses deneyimi konusunda öncü şirket Meridian Audio iş birliğiyle soundbar ürün portföyünde ses kalitesini iyileştirmeye devam ederken, ürün gamını da genişletiyor. Piyasaya sunacağı 3 yeni modelle (SL10YG, SL9YG ve SL8YG) odanın her köşesini dolduran güçlü ve çok boyutlu bir ses sunan LG, yapay zeka’nın inanılmaz rahatlığıyla da etkileyici bir kullanıcı deneyimi yaratıyor. SL9YG ve SL10YG modelleri ile CES 2019’da 2 inovasyon ödülünün sahibi olan LG, soundbar kategorisindeki rekabeti daha da arttırıyor.

Gerçek bir sinema ortamı

LG, gerçek anlamda rakipsiz bir dinleme deneyimi sağlamak için Meridian ile güçlerini birleştiriyor. Meridian’ın 25 yıllık deneyimine dayanan Bass & Space teknolojisi, uyumlu görüntü ve güçlü basla ses kalitesini artırırken, Görüntü Yükseltme teknolojisi ile de evlerde gerçek bir sinema ortamı yaratılıyor.

CES 2019’a dair tüm ayrıntıları MediaTrend farkıyla aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın