LG, yeni NEOCHEF mikrodalga fırınını satışa sundu

0

Yüksek performanslı LG NEOCHEF mikrodalga fırın, birçok kullanıcı dostu özellik sunuyor.

LG Electronics’in en ileri Smart Inverter Motor teknolojisine sahip LG NeoChef, mutfakları ve mikrodalga fırınları bir üst seviyeye çıkarma iddiasında. Günümüzün popüler tasarım çizgilerine sahip LG NeoChef mikrodalga fırın, kullanımı kolaylaştırmak için sadeleştirilen sezgisel bir kontrol arabiriminin yanında kullanıcıların fırınlarını mümkün olduğunca temiz tutmalarına yardımcı olan EasyClean özelliğine de sahip.

LG NeoChef, ön bölümdeki birleştirilmiş ve güçlendirilmiş camı ile ayırma ve düzenleme çizgilerini ortadan kaldırarak şık bir görüntü sunuyor. LG NeoChef, minimalist ve parlak tasarımlı ön yüzeyini, zarif bir mat dış görünüm ile birleştirerek her türlü mutfağın dekoruna uyum sağlıyor.

LG’nin Smart Inverter motoruyla donatılan LG Neochef, her türlü yemek tarifinin altından başarıyla kalkıyor. 300’den 1200 watt’a kadar olan linear güç kontrolü özelliğini kullanarak pişirme ve buz çözme işlemlerini yapmakla birlikte, Smart Inverter teknolojisiyle yiyeceklerin lezzetini bozmadan besleyici içeriklerinin korunmasını da sağlıyor. Aynı zamanda verimliliği artıran Smart Inverter teknolojisi, 1200 watt’lık maksimum güç çıkışı ile NeoChef’in geleneksel mikrodalga fırınlara oranla çok daha hızlı bir şekilde pişirme işlemi yapabilmesini sağlıyor.

Media Markt’taki her bütçeye uygun beyaz eşya modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın