LG yeni kablosuz süpürgelerini CES 2017’de tanıttı

0

1483435078_lg_cordzero_handstick_02

LG’nin CES 2017 kapsamında tanıttığı en yeni kablosuz bataryalı süpürgeleri, Akıllı Inverter Motor ve Axial Turbo Cyclone teknolojilerinin yanında, yüksek emiş gücü ve ergonomik tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini topluyor. Yeni nesil CordZero premium kablosuz bataryalı süpürge serisinde LG CordZero Handstick ve LG CordZero Canister kablosuz süpürgeler dikkat çekiyor. Bu modeller AERO SCIENCE vakum teknolojisini de içeren geliştirilmiş özellikleriyle kullanıcılara üst seviye bir süpürge deneyimi vaat ediyorlar.

Yeni CordZero Canister (üstte), sahip olduğu Akıllı Inverter Motor, Axial Turbo Cyclone ile hava akışını arttırarak PowerPack 72V lityum iyon pil ile kuvvetli bir emiş gücü sağlıyor. LG’nin RoboSense 2,0 teknolojisi ise, kablosuz süpürgenin kullanıcıyı otomatik olarak takip etmesini sağlıyor. Bu sayede kullanıcıların cihazı çekmesine ya da itmesine gerek kalmıyor.

lg_cordzero_handstick_01Yeni CordZero Handstick ise bir uçak motorundan 16 kat daha hızlı dönebilen Akıllı Inverter Motor sayesinde, 3D turbo fanının çok güçlü bir hava akımı yaratmasını sağlıyor. 10 yıl garantili olarak sunulan Akıllı Inverter Motor, Power Drive Nozzle özelliği ile doğrudan temizleme bölümüne güç aktararak, yüksek performans ve dayanıklılığı kompakt bir tasarımla bir arada sunuyor. 5 Kademeli Filtreleme Sistemi ise sahip olduğu HEPA 13 Filtre sayesinde süpürme işlemi sırasında havaya karışabilecek tozların büyük bir çoğunluğunu ortadan kaldırıyor. Buna ek olarak, iki adet çıkarılabilir Dual Power Pack lityum iyon bataryayla geliyor.

 

Cevap bırakın