Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürLG, yeni beyaz eşya ürünlerini Abu Dhabi’de görücüye çıkardı

  LG, yeni beyaz eşya ürünlerini Abu Dhabi’de görücüye çıkardı

  Küresel tüketici elektroniğinin öncülerinden LG Electronics (LG), yakın zamanda Abu Dhabi’de LG Showcase MEA 2024’ü gerçekleştirdi.

  500’den fazla katılımcının bulunduğu bu etkinlikte “Birlikte Yeniden Keşfetmek” teması ile en yeni ürünler tanıtıldı. Her katılımcıya ürünleri bizzat kendileri deneyimlebilecekleri fırsatlar sağlandı.

  Etkinlik boyunca LG Electronics beyaz eşya katogerisindeki son model ürünlerinin sadece günlük hayatı geliştirmesini değil, bu ürünlerin özelliklerini, yükseltilebildiklerini ve kişiselleştirme özellikleri olduğunu da gösterdi. Buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge ve havalandırma sistemleri dikkatleri en fazla çeken ürünler arasında yer aldı.

  Etkinlikle ilgili bilgi veren LG Ortadoğu ve Afrika Bölgesi CEO’su Il Hwan Lee, “LG Showcase MEA 2024 bizim bölgemizde en son yeniliklerin sunulduğu bir etkinlikti. Biz geliştirmenin her aşamasında müşterilerimizin düşüncelerini göz önünde bulunduruyoruz. LG Showcase MEA 2024’te sunulan ürünler de bunun bir kanıtı niteliğinde. Sadece tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda evlerini güzelleştirebilecek benzersiz deneyim, zarif stil ve devrim niteliğinde özellikler gibi ek faydalar da sağlıyoruz” dedi.

  Etkinlik sırasında LG Electronics ayrıca MoodUP™ özelliğine sahip popüler buzdolabını da sergiledi. Heyecan verici ve benzersiz renk seçenekleriyle bilinen bu özellik, her ev mutfağına benzersiz bir kişilik katıyor. LG ThinQ™ uygulaması ile kullanıcılar buzdolabının üstte bulunan kapağı için 22; aşağıda bulunan kapağı için 19 farklı renk seçebilebiliyorlar. Yeni LG MoodUPTM Buzdolabı, görsel estetiğinin yanı sıra üç LED panel kapı ve şeffaf bir dördüncü kapıyla birlikte geliyor. Panel kapıların renkleri LG ThinQ uygulaması aracılığıyla kişiselleştirilebiliyor; şeffaf kapı ise iki basit dokunuşla buzdolabının içini gösteren LG’nin ünlü InstaView özelliğine sahip. Ayrıca yemek pişirme sırasında müzik çalmak için mükemmel olan dahili Bluetooth hoparlör de bulunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN