Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiLG X Cam’in kamera detayları açığa çıktı

  LG X Cam’in kamera detayları açığa çıktı

  Ekran_Resmi_2016-04-27_23_51_34

  Ses getiren akıllı telefon modellerinden LG V10’a benzerliği ile dikkat çeken LG X Screen, hali hazırda satışta olan bir cihaz. Ancak aynı anda duyurulduğu diğer model LG X Cam’e ilişkin çok kritik bazı bilgiler hala bilinmiyordu. ‘Cam’ takısıyla gelen ve kamera özellikleri ile öne çıkacağı kaydedilen cihazın ön ve arka kamerasına dair merak edilen bazı bilgiler açığa çıktı.

  Buna göre LG X Cam, biri 13 MP, diğeri 5 MP fotoğraf çekimini mümkün kılan iki ayrı kamerayla geliyor. Dikkat çeken özellik her iki lens için sunulan geniş görüntüleme açıları. 13 MP’lik kamera 78°’ye kadar görüntü arka planı alabiliyor, diğerinde ise ilgili özellik 120° seviyesinde. Böylelikle geniş bir arka planı yüksek kalitede görüntüleyebilme iddiası ortaya konuluyor. Modellerde çeşitli görüntü efektleri ve yaratıcı modların yanı sıra flaş mekanizması da var.

  LG X Cam’de kalınlık 6.9mm ve fırçalanmış metal gövdesiyle dikkat çekiyor. 5.2 inç ekranında 1080p görüntü çözünürlüğü sunan cihazda işlemci tarafında 1.14 GHz maksimum saat hızlarına ulaşan 8 çekirdekli işlemci bulunuyor. 2 GB RAM ve 2520 mAh pil kapasitesinin yanı sıra yazılım olarak da Android 6.0 Marshmallow önyüklü halde geliyor.

  LG X Cam’in satış tarihi ve fiyatı hakkında hala bir bilgi yok. Kore merkezli tüketici elektroniği şirketinin söz konusu modelini bütçe dostu bir fiyat etiketi ile sunacağı ise öne çıkan beklentiler arasında.

  Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN