LG W10 göründü

0

Beklenen gelişme nihayet oldu; LG W10 model ismine sahip akıllı telefonun canlı görüntüsü sızdırıldı. İşte detaylar…

Teknoloji şirketi LG, kısa bir zaman içerisinde orta seviye olarak segmentlenen LG W10 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. LG’nin hazırlık süreci devam ederken bir yandan da akıllı model ile ilgili çeşitli görseller ve videolar da gün yüzüne çıkmayı sürdürüyor.

Ünlü akıllı telefon üreticisi LG son zamanlarda “W” kod adını verdiği modelleri ile gündemde olmayı başarıyor. Bu şekilde çift haneli numaralandırma sistemine geçen marka, orta seviye LG W10 modelini yakın bir zaman içerisinde olası kullanıcılarının beklentilerine yanıt verecek.

Yeni akıllı modeli ile ilgili birçok söylentinin ardından şimdi de canlı görüntüleri ortaya çıktı. Modelin kısmen de olsa tasarımsal detayları netleşti.

Parlak ve mor renkte canlı görseli yayınlanan modelin plastik bir kasaya sahip olduğu görülüyor. Bunun yanında cihazın kasasının orta kısmında bir parmak okuyucu yer alıyor ve sağ üst köşede ise dikey olacak şekilde yerleştirilmiş olan çift kamera kurulumu bulunuyor.

Android’li LG W10 fiyatı ne olacak sorusu ise akıllarda. Buna göre LG’nin W serisi modellerinin Hindistan’da 215 doların altında olacağı söyleniyor. Böylelikle akıllı telefon modelinin de hemen hemen bu fiyatın aldığında olacağı ve orta seviye bir model için uygun bir fiyatla satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Cevap bırakın