LG VELVET Eylül’de Türkiye’de

0

Farklılaştırılmış tasarım dili ile LG VELVET, Eylül ayında Türkiye’de satışa sunulacak. İşte iddialı akıllı telefona dair detaylar…

Kıvrımlı köşeleri, şık hatları ve simetrik ön ve arka kenarları ile öne çıkan LG VELVET, yeni 3D Kavisli Tasarım dilinin bir telefona uygulanması olarak kabul ediliyor. LG VELVET’in pürüzsüz, adete cilalanmış bir görüntü sergileyen yüzeyi, koyu gri ve beyaz rengi, bir yağmur damlasını çağrıştıran “Raindrop” kamerası en önemli görsel özellikleri arasında yer alıyor. LG VELVET’in doğadan esinlenerek oluşturulan tasarım dili, görsel çekicilik sağlamasının yanı sıra, telefonun elde tutulmasını da rahat hale getiriyor.

LG VELVET, telefonun 48MP ana kamerasından, diğer yüksek kaliteli lenslerden ve benzersiz kamera yazılımından maksimum fayda sağlayan LG Creator’s Kit adı verilen bir dizi gelişmiş görüntüleme çözümü de öne çıkıyor.

P-OLED Sinematik FullVision Ekran

LG VELVET’in tasarımın anahtarı 7,9 milimetre inceliğinde, 6,8 inç P-OLED Sinematik FullVision ekranı ve daha az güç gerektiren, daha küçük bir pakette güçlü performans için bir uygulama işlemcisi ve 5G modem entegre eden ilk mobil platform olan Qualcomm Snapdragon 765G. Geliştirilmiş LG Çift Ekranla (ayrı satılır) uyumlu olan LG VELVET, etkin kalemlerle de çalışıyor. LG VELVET, 20,5: 9 en boy oranına sahip, tutması kolay 6,8 inç P-OLED Sinematik FullVision ekranı sayesinde sürükleyici mobil görüntüleme ve oyun deneyimi vadediyor.

Cevap bırakın