LG V60 ThinQ modelinin görüntüsü sızdı

0

LG’nin merakla beklenen akıllı telefon modeli LG V60 ThinQ, bazı detayları ile gündemde…

İptal edilen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması planlanan LG V60 ThinQ’in render görüntüleri ortaya çıktı. Güney Koreli akıllı telefon üreticisi LG’nin yeni amiral gemisi modeli hakkında yeni görsel ile birlikte bazı detaylar da ortaya çıkmaya başladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle iptal edilen Mobil Dünya Kongresi 2020’de tanıtılamayan cihazın tanıtım tarihi ise muallakta kalmış durumda.

LG V60 ThinQ özellikleri ile dikkat çekecek. Android Headlines’in sızdırdığı görsele göre LG V50 ThinQ’in sonraki modeli olan LG V60 ThinQ’nun tasarımı önceki versiyondan pek fazla ayrılmıyor. Cihazın ön panelinde ince çerçevelere bir çentik eşlik ediyor. Buna karşın bu çentik LG V50 ThinQ modelinde yer alan çentiğe göre daha küçük yer kaplıyor.

Görselde ayrıca cihaz çevrelerinin altın renginde olduğu görülüyor. Açma-kapama düğmesi cihazın sağ tarafında yer alırken, sol tarafında ise Google Asistan düğmesi ile birlikte ses düğmeleri bulunuyor.

LG V60 ThinQ 5G destekli Snapdragon 865 yonga seti ile gelirken, 8GB ve 128GB depolama alanı tercihi sunuyor. 5.000 mAh kapasiteli bir pil ile gelmesi beklenen cihazın, paylaşılan görsellerde 24 Şubat tarihinin yer alması nedeniyle tarihte tanıtılabileceğine işaret ediyor.

Cevap bırakın