LG V50 ThinQ 5G modeli ortaya çıktı

0

5G özellikli Android telefon LG V50 ThinQ 5G, tanıtılacağı platform olacağı iddia edilen Mobil Dünya Kongresi öncesinde ortaya çıktı. İşte detaylar…

2019 yılının mobil sektöre yeni bir soluk getireceği bir süredir konuşuluyor. Bu heyecanın en büyük aktörü ise şüphesiz 5G teknolojisi. Hâlihazırda dünya devi bazı GSM operatörleri de 5G teknolojisi için testlerini sürdürmeye devam ediyorlar.

Öte yandan, akıllı telefon üreticileri, Şubat ayında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi için 5G teknolojisine sahip ilk akıllı telefon modellerini sunmak istiyor. Bu bağlamda, firmaların çalışmalarının büyük bir gizlilik prensibi içerisinde ilerlediğini ve oldukça az sızıntı olduğunu belirtmeliyiz. Bu sırada LG tarafında ortaya çıkan yeni bir model, LG’nin 5G özellikli ilk akıllı telefonu olacak gibi.

LG, 5G özellikli telefonlar üzerinde çalıştıklarını doğrulamış, ancak bu konuda başka herhangi bir bilgi paylaşmamıştı. Son bilgilere göre LG’nin yeni modeli V50 ThinQ 5G ismine sahip olacak ve Mobil Dünya Kongresi 2019’da tanıtılacak.

İlk olarak Mart ayında, aynı zamanda LG’nin kendi evi olan Güney Kore’de satışa sunulacak olan modelin, 1100-1400 dolarlık bir fiyat bandı aralığında satışa sunulması bekleniyor.

Bununla beraber LG, akıllı telefon çip setlerinin soğutulmasında yeni bir soğutma mimarisini sunmayı planlıyor.
Detaylara ulaştıkça, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Cevap bırakın