LG V40 ThinQ tanıtım tarihi açıklandı

0

Heyecanla beklenen LG V40 ThinQ için tanıtım tarihi resmiyet kazandı. İşte detaylar…

Yılın son aylarına girilirken heyecanla beklenen akıllı telefon modellerinin duyuru tarihi de yaklaşıyor. LG’nin üst segmentte konumlanan modeli V40 ThinQ için tanıtım tarihi netlik kazandı.

Lisans kayıtlarının alındığı ortaya çıkan V40 ThinQ modelinin kısa süre içerisinde tanıtılması bekleniyordu.Resmi bir blog yazısıyla Android işletim sistemine sahip cihazın tanıtım tarihi açıklandı.

Buna göre LG V40 ThinQ, 3 Ekim 2018 tarihinde tanıtılacak. ABD’nin New York şehrinde düzenlenecek bir etkinlikle lanse edilecek olan model için ertesi gün Güney Kore’nin başkenti Seul’de ikinci bir tanıtım etkinliği gerçekleştirilecek.

Öte yandan basın mensuplarına gönderilen davetiyede üçlü bir kamera sistemine işaret ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda V40 ThinQ için çok sayıda bilgi ortaya çıkmış olmasına karşın hala yanıtı verilmemiş sorular var. Bu nedenle nihai telefon özellikleri için lansman etkinliği iple çekiliyor.

Ekim ayında satışlarına başlanacak…

LM-V405UA model numarasına sahip olan LG’nin akıllı telefonunun Ekim ayındaki duyurusunun ardından yine aynı ay içinde küresel satışlarının başlaması bekleniyor.

Türkiye pazarındaki konumlandırılması hakkında ise henüz kesin bilgiler bulunmuyor. Bununla birlikte modelin Ekim ya da Kasım ayı itibarıyla Türkiye’de teknoloji raflarındaki yerini alma ihtimali son derece yüksek.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın