DxOMark, LG’nin amiral gemisinin puanını değiştirdi!

0

LG’nin geçtiğimiz Ekim ayında tanıtımını gerçekleştirdiği yeni amiral gemisi V40 ThinQ arka tarafta üç, ön tarafta ise iki olmak üzere toplamda beş kameraya ev sahipliği yapıyor. 6.4 inç boyutunda P-OLED ekranın yer aldığı cihaz kamerası, DxOMark’ın testinden 93 puan almıştı.

LG V40 ThinQ DxOMark puanı yükseltildi!

DxOMark’ın testlerde bir hata yapıldığının tespit edildiğini belirterek kameranın pozlama başarısına verdiği puanı 83’ten 88’e çıkarması sonucunda, fotoğraf performansına verilen puan 96’dan 98’e yükseldi. Genel sonuçta ise 1 puanlık bir artış yaşandı, böylece LG V40 ThinQ DxOMark skoru 93 puandan 94 puana yükselmiş oldu.

LG V40’ın iç mekanda kusursuz bir pozlama başarısı sunduğu belirtilirken, dış mekan performansı daha iyi olabilirdi deniliyor. Cihaz ile çekilen fotoğraflarda renklerin canlı ve hoş olduğunu ifade eden yetkililer, dış mekan çekimlerinde detayların iyi işlenmesini beğeniyorlar.

12 Megapiksel çözünürlüğündeki f/1.5 diyaframa sahip ana kameraya, 12 Megapiksel çözünürlüğünde olan f/2.4 telefoto ve 16 Megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı kamera eşlik ediyor. Cihazın ön tarafında ise 8 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.9 ana ve 5 Megapiksel çözünürlüğünde geniş açılı kamera bulunuyor.

Cevap bırakın