LG V30’un tasarımı nasıl olacak?

0

lg-v30-mediatrend

Samsung Galaxy Note 8’le birlikte yılın merakla beklenen bir diğer üst seviye akıllı telefon modeli de LG V30. Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenecek etkinlikle, Ağustos ayının sonunda lanse edileceği kaydedilen cihaz, potansiyel kullanıcılarına oldukça iddialı bir donanım yapısı vaat edecek. Peki ya tasarım?

LG V30’a ait olduğu iddia edilen kimi görseller özellikle Çin ve ABD’de basına yansımaya devam ediyor. Son görseller ise ilginç bir benzerliğe işaret ediyor. LG V30’un tasarım açısından önceki aylarda satışa sunulan G6 modeli ile benzerlikler taşıyacağı yönünde ihtimaller artıyor. Bu noktada basına yansıyan bazı görseller var.

Dikkat çekici bir şekilde LG G6’nın yanı sıra Galaxy S8’e de benzediği şeklinde yorumlar alan görseller, kamuoyunda merak uyandırmış durumda. Ayrıca metal tasarım, arka kısımda cam malzeme kullanımı gibi tasarımsal olasılıklar da yüksek. İnce ekran çerçeveleri ve sola bakan ön kamera gibi detaylar da öne çıkıyor.

Kesinleşti: 6 inç ekranla gelecek

LG V30, Android işletim sistemine sahip en yetenekli akıllı telefon modellerinden biri olarak önümüzdeki ay teknoloji raflarında boy göstermeye başlayacak. Cihazın 6 inçlik P-OLED FullVision ekranla geleceği kesinlik kazanmış durumda. Önceki model V20’de boyutu 5.7 inç olmasına karşın daha büyük ekrana sahip V30’un daha kompakt olacağı bilgisi de LG tarafından açıklanan detaylar arasında.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: En üstteki görsel temsilidir.

Cevap bırakın