İddia: LG V30 bu özelliklere sahip olabilir

0

lg_v20_press_01

Geçtiğimiz aylarda görücüye çıkan LG V20’nin, teknoloji dünyasında ses getirdiğine şüphe yok. İddialı donanım özellikleri ile dikkat çeken Android işletim sistemli akıllı telefon, Kore merkezli şirket adına 2017’ye dair beklentileri de bir hayli yukarı çekmişti. Kısa süre sonra LG G6 modelini duyurması beklenen şirketin çok daha sonra tanıtılacak LG V20’nin güncellenmiş versiyonu V30’a ilişkin bazı detaylar kamuoyuna yansıdı. Kesin olmayan bir dizi bilgi, sonraki LG üst seviye modelinde de sınırların zorlanacağına işaret etti.

LG V30’da Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 835 çipsetine yer verileceği belirtiliyor. Ayrıca 6 GB RAM’e sahip olması beklenen akıllı telefon, ayrıca kamera özellikleriyle de ses getirecek. 4K video kaydı imkanının sunulması da diğer olası özellikler arasında yer almakta. LG G6’ta da sunulması beklenen ESS Technologies imzalı 32-bit Quad DAC standardının da cihazın ses tarafında çok daha yetenekli olmasının önünü açacağı kaydediliyor. Tasarımı konusunda ise LG V20’den çok da ayrılmayacağı ifade edilen V30, iddialı bir malzeme kalitesi sunacak.

Akıllı telefon ekranıyla multimedya tarafında üstün bir yapı sunacağa benziyor; genel olarak ses, ekran, kamera yapı taşlarıyla güçlü bir modelin sunulması sürpriz olmayacak.

LG V30 fiyat konusunda öncülü V20’ye yakın bir konumlandırma ile sahne alabilir.

NOT: Görsel temsilidir.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın