LG V30 bu özelliklerle gelebilir

0

Akıllı telefonların hayatın olmazsa olmazı noktasına geldiği günümüzde yeni modellerin yarattığı heyecan da yüksek seviyelerde. Bu noktada tüketicilerin en güncel akıllı telefonlara yönelmesi de sıklıkla görülen bir durum. Teknoloji kamuoyu ise sadece halihazırdaki ve yeni telefonlar değil, gelecekteki modellere ilişkin de çeşitli doneler sunarak potansiyel tüketicileri bilgilendiriyor. Bu noktada önümüzdeki süreçte tanıtılması beklenen üst segment akıllı telefon modellerinden biri olan LG V30’a ilişkin yeni detaylar ortaya çıkmış durumda.

Güçlü bir donanımla gelen serinin sonraki modelin de geride bırakacağı izi takip etmesi sürpriz olmayacak. Güçlü donanım ve tasarım detayları ile gelmesi beklenen modelin en çok merak edilen teknik detaylarından ikisi daha ortaya çıkmış durumda.

4 GB RAM’le gelebilir…

Kamuoyuna yansıyan bilgilere göre LG V30, 4 GB RAM ve Snapdragon 835 çipsetine sahip olacak. Bu donanım argümanları, 2017 amiral gemisi modellerinin birçoğunda görüldü. Öte yandan Xiaomi Mi 6 ve OnePlus 5 gibi bazı modellerde 6 GB RAM’lerle karşılaşıldı. Yazılım tarafında ise V30’un Android 7.1.2 önyüklü gelmesi güçlü bir ihtimal.

31 Ağustos’ta Almanya’da tanıtılacak

31 Ağustos 2017’de Almanya’da düzenlenecek IFA fuarı kapsamında lanse edilecek olan cihaz, yılın öne çıkan mobil cihazlarından biri olacak.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın