LG V20 6 Eylül’de tanıtılıyor

0

Ekran Resmi 2016-09-01 14.29.03

Yılın merakla beklenen akıllı telefon modelleri de Kore merkezli köklü tüketici elektroniği şirketi LG’den gelecek. LG G5’in yanı sıra üst segmente hitap eden bir diğer model şeklinde sunulacağı kaydedilen Android işletim sistemli cihaz için tanıtım tarihi netleşti: 6 Eylül 2016…

LG tarafından resmi olarak duyurulan tarih, aynı zamanda dünyanın ilk Android Nougat işletim sistemli modelinin de lansmanına sahne olacak. ABD’nin San Fransisco şehrindeki etkinlik öncesinde heyecan yüksek…

Ekran Resmi 2016-09-01 14.23.12

Öte yandan akıllı telefonun bir dizi resmi detayı daha açıklanmış durumda. Buna göre LG V20, B&O Play ile birlikte geliştirilen ses teknolojisine sahip olacak.

Konuyla ilgili en üst düzey isimlerden de iddialı ifadeler geldi:

B&O PLAY Başkanı Henrik Taudorf Lorensen, LG’yle yapılan işbirliğinin B&O PLAY’in ses teknolojisini, tasarımdaki mükemmelliğini ve kullanıcıyı merkeze alan felsefesini göstermek için büyük bir fırsat olduğunu belirterek, “Kullanıcılar yeni LG V serisi akıllı telefonlarla daha önce duymadıkları üst kalite bir ses deneyimini yaşayacaklar.” Dedi.

LG Electronics Mobil İletişim Bölümü Başkanı ve CEO’su Juno Cho ise: “İşbirliğimiz bu yılın başında Hi-Fi Plus ve B&O PLAY’le başladıktan sonra şimdi de V20 ile devam ediyor. Artık kullanıcılar akıllı telefonlarından eskisinden çok daha ileri bir ses deneyimi yaşamayı umuyorlar ve ben V20’nin bu beklentiyi misliyle karşılayacağına inanıyorum.” Dedi.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

NOT: Görseller LG.com/us’den alınmıştır.

Cevap bırakın