LG UV Artcool ile evlere temiz ve sıcak hava

0

LG UV Artcool Klimalar, enerji tasarrufu ile ısınma çözümü oluyor. 

Şıklıkları ile göz dolduran, çarpıcı tasarımlarıyla tüm mekanlara uyum sağlayan LG UV Artcool klimalar, kış aylarının uzadığı, baharı beklerken karla karşılaşılan şu günlerde tüketicilere mükemmel bir ısınma çözümü sunuyor. Isınmanın yanı sıra, 4 aşamalı filtre sistemiyle temiz, tazelenmiş ve bakterilerden arındırılmış bir hava sunan LG UV Artcool Klimalar, LG’nin Dual Inverter Komprasörü sayesinde enerji tasarrufu yapılmasına da imkan tanıyor.

LG UV Artcool Klima, tüketicilere sunduğu daha temiz ve arındırılmış havayla nefes almayı kolaylaştırıyor, kullanıcılara adeta bir orman havası sunuyor. Iyonizer özelliği ile zararlı partikülleri yüksek oranda filtreliyor ve kokuları da gideriyor.

LG UV Artcool Klimaların en büyük özelliklerinden bir tanesi de LG Dual Inverter Komprasörleri. Klasik komprasörler, klima çalıştırıldığında, tam kapasite ile devreye girerek, ortam istenen ısıya ulaştığında kapanıyor. Bir süre sonra ortam ısısı değiştiğinde tekrar devreye girerek yeniden istenen ısıya ulaşmaya çalışıyor. Böylelikle bir kısır döngü içerisinde sürekli çalışmaya ve durmaya devam ediyor. Bu da, klimanın ömrünü kısaltmasının yanı sıra, enerji kaybına neden oluyor ve ay sonunda tüketicileri kabarık bir elektrik faturası ile baş başa bırakıyor. Üstelik LG Inverter Komprasör 10 yıllık garanti ile sunuluyor.

Oysa LG Dual Inverter Komprasör, ortam istenen ısıya geldiğinde kendini kapatmıyor, enerji tasarruflu modda çalışmaya devam ederek hem ortam ısısını sabit tutuyor, hem enerji kaybını önlüyor hem de cihazın kullanım ömrünü uzatıyor.

Cevap bırakın