LG ürün bilgileri QR kodla cepte

0

LG Electronics, zincir teknoloji marketleri ve LG mağazalarında başlattığı uygulama ile ürünlere ait tüm bilgi, özellik ve videoları QR kod aracılığı ile cep telefonları üzerinden veriyor.

 

LG, son dönemde sunduğu dijital yaşamı kolaylaştırıcı çözümlere bir yenisini daha ekledi. Teknoloji şirketi bu kapsamda zincir teknoloji marketleri ve LG mağazalarında başlattığı QR Kod uygulamasıyla tüketicilerin ilgilendikleri ürünlerle ilgili tüm bilgileri cep telefonlarına getiriyor. Üstelik bu özelliğin kullanımı son derece basit.

Mağazada satış temsilcisi bulma ve bilgi alma ihtiyaçlarını ortadan kaldıran uygulama ile tüketiciler, beğendikleri ürünün yanında bulunan QR kodu cep telefonlarının kameralarına okutuyor, bu QR kod aracılığı ile www.lgrehberi.com sayfasına, ilgili ürünün bilgi ve videolarının bulunduğu alana yönlendiriliyorlar.

Tüketiciler bu alanda, satın almayı düşündükleri ürünün ebatlarından teknik özelliklerine, kurulum ve servis bilgilerinden, tanıtım videolarına kadar tüm detayları bulabiliyor, diğer ürünlerle kıyaslama yaparak en doğru tercihte bulunabiliyorlar. Pratik çözüm, kullanıcı dostu özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Yakında Tüm LG Ürünleri QR Kod Uygulamasında…

Tüketicilere zaman tasarrufu sağlamanın yanı sıra, en geniş ve doğru bilgiye ulaşmalarını sağlayan QR Kod uygulaması, aktif olarak kullanıldığı LG markalı televizyonların yanı sıra, çok yakında LG markalı beyaz eşya, monitör, projektör ve klimalar için de kullanılmaya başlanacak.

Cevap bırakın