LG UltraGear oyun laptopu duyuruldu

0

LG’nin tam donanımlı oyun dizüstü bilgisayarı tanıtıldı…

LG, birinci sınıf UltraGear serisini genişleterek tüm dünyadaki oyunseverlerde büyük bir heyecan yaratacak ilk oyun dizüstü bilgisayarını (model 17G90Q) tanıttı. Son derecede şık bir tasarıma sahip, yüksek güçlü bir performans sergileyen CES 2022 İnovasyon Ödüllü dizüstü bilgisayar, kullanıcıların üstün oyun deneyiminin keyfini diledikleri zaman, diledikleri yerde çıkarmalarını sağlıyor.

LG’nin kullanıcının dilediği her yere giden oyun donanımının, 11. Nesil Intel® Tiger Lake H işlemcisi, NVIDIA GeForceTM RTX 3080 Max-Q grafik kartı, çift kanallı belleği ve ultra hızlı çift SSD kurulumu bulunuyor. 1 milisaniye tepki süresine* ve 300 Hz yenileme hızına sahip 17 inç IPS panele ek olarak, LG UltraGear oyun dizüstü bilgisayarı, en yeni en üst düzey özellikler sayesinde grafiksel olarak en zorlu PC oyunları için bile sürükleyici, akıcı oyun deneyimi sağlıyor. Ayrıca LG’nin buhar hazneli soğutma sistemi, sınırlara kadar zorlandığında bile dizüstü bilgisayarın ısınma yapmamasına ve sorunsuz çalışmasına imkan tanıyor.

LG’nin hafif gram dizüstü bilgisayarlarıyla aynı DNA’yı paylaşan 17G90Q, modern ve kolaylıkla taşınabilir bir tasarıma sahip. Yeni, ince dizüstü bilgisayar, 21,4 milimetrenin altındaki kalınlığı ve 2,7 kilogramın altındaki ağırlığı koruyor. Ürünün aynı zamanda büyük bir ekranı ve etkileyici bir 93Wh pili bulunuyor. LG UltraGear oyun dizüstü bilgisayarı, stil ve dayanıklılık sunan alüminyum bir kasaya sahipken, dış yüzeyindeki kanatlı UltraGear rozeti, LG’nin üstün oyun markasının bilinen gücünü ve kalitesini açıkça yansıtıyor.

17G90Q, kullanıcıların oyunla ilgili seçenekleri özelleştirmesine ve CPU saati, GPU TDP ve saati ve bellek paylaşım hızı dahil olmak üzere çeşitli performans verilerini gerçek zamanlı olarak izlemesine olanak tanıyan LG’nin oyun yazılımı LG UltraGear Studio aracılığıyla oyun deneyimini daha da optimize ediyor. Tamamen benzersiz bir kurulum için kullanıcılar, dizüstü bilgisayarın çekici RGB klavyesinin her bir tuşuna farklı bir renk seçip uygulayabiliyorlar.

Cevap bırakın