LG Tone serisi artık Google uyumlu

0

LG, popüler Tone serisi ürünlerini Google uyumlu halde sunmaya başlıyor…

LG’nin önümüzdeki günlerde başlayacak olan IFA 2018 teknoloji fuarında görücüye çıkaracağı ürünler arasında Yeni TONE Platinum SE ve LG TONE Ultra SE de bulunuyor. Her iki modelde Google uyumluluğuyla dikkat çekiyor.

Tek bir düğmeyle Google Translate ve diğer yapay zeka özelliklerine erişim imkanı sunan modeller, bu sayede gerçek zamanlı çeviri hizmeti sağlıyor. Öte yandan LG tarafından paylaşılan bilgilere göre kullanıcılar, “OK Google” demeden Google Assistant’ı etkinleştirebilecek ve böylece çok daha hızlı ve daha fazla etkileşim kuran yapay zekaya ulaşabilecekler. Bunun faydası ise en çok Google Translate gibi hizmetlerin kullanımında ortaya çıkacak. Hizmeti başlatmak için herhangi bir söz söylemeye gerek duymadan bir başka dilde iletişim kurmak çok daha hızlı ve çok daha doğal olacak.

Diğer özellikleri de dikkat çekiyor…

LG ses mühendislerinin keşfi olan dengeli bir yapı ve dinamik bir sürücünün birleşiminden oluşan hibrit cihaz, profesyonel müzisyenler tarafından kullanılan kulak içi birimlerle aynı özelliklere sahip. Cihaz, yüksek frekanslı sesleri herhangi bir bozulma olmadan dinleme imkanı verirken sürücü de güçlü bir bas sunuyor. LG’nin bu en yeni kulaklıkları siyah, mavi ve altın renginde satışa sunulacak.

Diğer yeni bir cihaz olan LG TONE Ultra SE, kulak içindekilere ek olarak harici bir mono hoparlöre de sahip.

Cevap bırakın