LG taşınabilir projektörlerle tanışın

0

Hafif ve taşınabilir tasarımlarıyla LG projektörler, oturma odasından ofise kadar her ortamda keskin video çözünürlüğü sağlıyor.

LG, LED ve taşınabilir projeksiyonları yaz aylarına merhaba demeye hazırlandığımız bu günlerde tatilcilere göz kırpıyor. Yüksek çözünürlük, uzun pil ömrü, kolay taşınabilirlik gibi farklı özelliklere sahip projektörler, bu yaz siz nereye giderseniz oraya gelecek.

Yaşanan küresel COVID-19 salgını nedeniyle yaz tatillerini kendi yazlık evlerinde, doğa kamplarında ya da teknede geçirecekler için LG projektörler önemli bir fırsat sunuyor. Tatilcilerin en eğlenceli dostu olmaya hazırlanan LG taşınabilir projektörler, istenilen her yerde canlı ve renkli görüntüler sunacak kadar kompakt, hafif ve çok yönlü ürünler olarak öne çıkıyor.

LG mini LED taşınabilir projektörler, kullanıcıları tek bir alana mahkum etmeden diledikleri yerde diledikleri sunumu yapmalarına ya da diledikleri filmi izlemelerine olanak tanıyor.

Kolay kurulum ve kullanım

Bağlantı kolaylığını ön plana çıkartan LG taşınabilir projektörlere sadece bir USB bellek depolama aygıtı takarak kolayca film izlemek, fotoğrafları görüntülemek ya da müzik dinlemek mümkün. Bluetooth ses aktarma ve kablosuz akıllı telefon yansıtma özelliğine de sahip olan LG projektörler, bilgisayar, cep telefonu ya da tabletinizdeki içerikleri 100 inçlik dev ekranda izleyebilmenizi sağlıyor.

Modele bağlı olarak 100 inçlik bir ekranda 720p çözünürlük sunan LG LED projektörler, sahip olduğu güçlü lazer kaynağı sayesinde daha parlak ve canlı görüntüler sunuyor.

Cevap bırakın