LG Stylo 4 dev ekranı ile dikkat çekiyor

0

LG Stylo 4, 6.2 inçlik ekranı ve Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile tanıtıldı. İşte yeni akıllı telefonun öne çıkan özellikleri…

LG, yeni bir akıllı telefon duyurusu gerçekleştirdi. Henüz Türkiye pazarındaki konumlandırılması hakkında bilginin bulunmadığı model, Stylo 4 adına sahip.

LG Stylo 4, 6.2 inçlik oldukça büyük bir ekranla geliyor. Ekranının sunduğu çözünürlük değeri 2160 x 1080 piksel. Bu son derece yetenekli ekranın arka planındaki diğer donanım özellikleri ise giriş-orta seviyeye göz kırpıyor.

8 çekirdekli Snapdragon 450 işlemcisi 1.8 GHz hızında çalışan modelde 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor. 3300 mAh pil kapasitesi sunan LG’nin bütçe dostu yeni modelinde NFC desteği, parmak izi sensörü, Stylus Pen desteği, Qlens ve GIF Capture gibi özellikler de mevcut. Stylus Pen’i ile dokunmatik ekran kalemiyle kullanım imkanı söz konusu.
Peki kamera tarafında neler var?

LG Stylo 4 kamera tarafında da aslında son derece mütevazı. 13 MP arka ve 5 MP ön kamerası var.

Android 8.1 Oreo ile geliyor

Derli toplu özellikler ve iyi bir ekranı ile öne çıktığı görülen akıllı telefonun yazılım tarafında da güncel bir versiyon sunduğunu belirtelim; Android 8.1 Oreo işletim sistemi önyüklü olarak kullanıcıların karşsısına çıkıyor. Cihazın ABD için belirlenen fiyat etiketinin 239 dolar olduğunu belirtelim.

Cevap bırakın