LG K40S Türkiye’de satışa sunuldu

0

LG Electronics (LG), Berlin IFA 2019’da tanıttığı K serisinin yeni telefonu LG K40S’i satışa sundu.

K serisinin yeni telefonu, bütçe dostu fiyatının yanı sıra, üstün multimedya deneyimi sunuyor. Geliştirilmiş ön ve arka kameraları, ekranı ve uzun ömürlü bataryası ile dikkatleri çeken LG K40S, sinematik ses kalitesi, Google Asistan ve Google Lens özellikleriyle de öne çıkıyor.

PDAF’lı 13MP ve Süper Geniş Açılı 5MP olmak üzere iki arka kameraya sahip olan LG K40S’in 13 MP’lik ön kamerası ise selfie çekimine olanak tanıyor. Süper Geniş Açı sunan tüm K serisi cihazlar gibi LG K40S de 117 derecelik açıya sahip kamerasıyla, geniş grup fotoğrafları, manzara çekimleri gibi geniş açılı kareler için ideal.

LG K40S’in portre modu doğallığı bozmadan fokuslarken, kameranın AI özelliği de çekilen objeleri tanıyıp, 8 ayrı çekim modundan birini önererek en iyi görüntüyü yakalamaya yardımcı oluyor.

Genellikle premium cihazlarda bulunan nitelikte ekrana sahip K40S, 6.1-inç HD+ ekran kalitesi sunuyor. LG K40S, “Music Flash” özelliğiyle de, telefonun flaşını müziğin ritmine göre açıp kapatarak adete bir parti havası yaratıyor.

LG K40S’te bulunan Google Asistan tuşu, kamerada görünen objeler hakkında bilgi veren ya da bu objelerin Google üzerinden benzerini bulan Google Lens, görüntünün bir kısmının kesilip ekrana sabitlenmesini sağlayan Crop Shot cihazın diğer çekici özellikleri arasında bulunuyor.

Cevap bırakın