LG İnceltilmiş Buzdolaplarıyla Tazeliğe Ağırlık Veriyor

0

LG’nin yeni, inceltilmiş Fransız kapılı kompakt buzdolabı modelleri her mutfağa sığması, geliştirilmiş taze tutma özelliği, dayanıklılığı ve enerjiyi verimli kullanması ile övgüleri hak ediyor.

LG Electronics (LG), InnoFest MEA’da yeni, inceltilmiş Fransız kapılı buzdolabı modellerini tanıttı. Şık tasarımları ve kullanışlı özellikleriyle LG’nin rekabetçi yeni serisi, alan dostu boyutlarıyla üstün kaliteli soğutma çözümleri sunuyor. Şirketin son teknoloji Linear Cooling ve DoorCooling + teknolojileri ile donatılan ilk ince model Fransız Kapı buzdolapları, yiyeceklerin daha uzun süre daha taze kalmasını sağlıyor. LG’nin enerji tüketimini azaltmaya yardımcı olan ve 10 yıllık bir garantiyle desteklenen gelişmiş Inverter Linear Kompresörü ile yeni buzdolapları, Orta Doğu ve Afrika’daki farklı tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için üretildi.

İnce Fransız Kapılı buzdolapları, 835 milimetrelik genişliğiyle, çoğu mutfakta bulunan ortalama buzdolabı ölçüsünden (850-900 mm) daha küçük boyutlara sahip. Bu da, LG’nin Fransız Kapılı buzdolaplarının, ölçeğinden bağımsız olarak neredeyse tüm mutfaklara mükemmel şekilde uyacağı anlamına geliyor. Ayrıca, yeni modeller hem pratik, hem de içten ve dıştan zarif ve modern bir tasarıma sahip. İnce Fransız Kapılı buzdolabı serisinin düz iç kısmı, buzdolaplarının zarif ve lüks tarzına ek olarak sofistike bir görünüm kazandırıyor.

LG’nin yenilikçi buzdolaplarında, yeni eklenen Mat Siyah da dahil olmak üzere bir çok farklı renk seçeneği bulunuyor. Yumuşak LED Panel Işık ve Kare Cep Kolu, bu çarpıcı yeni cihazların özel görünümüne katkıda bulunuyor. Hafif ancak parlak yapısı ile LED aydınlatma, buzdolabının içindekileri tamamen aydınlatırken kullanıcıların gözlerini korumalarına yardımcı oluyor.

Cevap bırakın