LG ile yarış heyecanı hız kesmeden devam ediyor!

0

26 Eylül 2021 saat 21.00’de, LG Türkiye YouTube kanalında, Yiğit Tezcan ve Pinti Panda’nın anlatımı ile canlı olarak yayınlanacak mücadelede yer alacak 20 pilot belli oldu…

LG’nin tüm dünyada kendini kanıtlamış “UltraGear” oyun monitörleri, yarış oyunlarında da simülasyon yarışçılarının öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. LG UltraGear, motorsporlarını sevenlerin yakından takip ettiği e-spor yarışlarına “LG UltraGear eRacing” ile iddialı bir giriş yapıyor.

19-21 Eylül tarihlerinde gerçekleşen elemelerde en iyi zamanı yapan 20 yetenekli simülasyon yarışçısı, 26 Eylül Pazar günü saat 21.00’de LG Türkiye YouTube kanalında gerçekleşecek canlı yayında kozlarını paylaşacak. Simülasyon ve Formula 1 incelemeleri ve yarışları alanında Türkiye’nin en bilinen isimlerinden Yiğit Tezcan ve oyun dünyasında adı sıklıkla geçen Pinti Panda (Tuna Akşen)’in anlatımıyla yapılacak elemeler sonrası kazanan oyuncuyu bir de sürpriz bekledi. Final yarışına çıkacak 20 hızlı ve yetenekli yarışçı arasından rakiplerini geride bırakacak oyuncu, LG UltraGear QHD, 1 ms 27” boyutlarındaki “27GP83B” modeline sahip oldu.

Dolu dolu motorsporları heyecanı

26 Eylül Pazar günü saat 21:00’de ise, sadece simülasyon yarışçıları değil, aynı zamanda tüm motorsporları tutkunları için heyecan dolu, harika bir görsel şölen yaşanacak. Canlı yayında Yiğit Tezcan ve Pinti Panda (Tuna Akşen)’in anlatımıyla ezber bozan bir yarış heyecanı için geri sayım şimdiden başladı.

Cevap bırakın