LG ile evler daha akıllı

0

İnovatif vizyonuyla tüketicilerin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan LG, yakın gelecekte akıllı cihazların hayatları kolaylaştıracağı öngörüsüyle yapay zeka odaklı ürün ve teknolojilerini dikkat çekici bir hızla sunmaya devam ediyor…

Hayata geçirdiği yapay zeka odaklı teknolojilerle günlük yaşamın bir parçası haline gelen cihazların, sadece birer makine değil, aynı zamanda birbirleriyle interaktif ilişki kuran bir ekosistem oluşturmasını amaçlayan LG, kullanıcıların hayatlarına 360 derecelik bir değişim sunuyor. LG’nin yapay zeka stratejisi mutfaktan, ev konforuna; mobiliteden eğlenceye hayatın her alanında kullanıcılara faydalar sunuyor.

LG akıllı teknolojileri günlük yaşamlara entegre ederek, kullanıcılara daha rahat akıllı ev deneyimleri sunuyor. LG InstaView Door-in-Door buzdolabı, Smart ThinQ’yu desteklerken, böylece kullanıcılar mobil uygulamaları aracılığıyla buzdolabını uzaktan kontrol edebiliyor.

Çevre hassasiyetinin yanı sıra pek çok inovatif özelliğe de sahip yeni nesil LG klimalarında bulunan Akıllı Tanıma Sistemi, kullanıcıya kurulum, sorun çözme ve diğer bilgileri akıllı telefon üzerinden rahatça kontrol etme imkanı sağlarken, kullanıcılar, klimalarda bulunan Gömülü Wi-Fi özelliği ile de klimalarını Android ya da iOS tabanlı akıllı cihazlarla kontrol edebiliyor.

ThinQ hayatın her alanında!

LG OLED ve LG SUPER UHD televizyonlarında da LG ThinQ’nun yenilikçi teknolojileri ön plana çıkıyor. LG’nin yapay zeka teknolojisine sahip televizyonları, bir kullanıcının komutuna göre Oyun Modu’na veya Spor Modu’na otomatik olarak geçiş yapabiliyor. Örneğin genellikle oyun oynayan ve maç izleyen bir tüketiciye bu kapsamda içerikler sunabiliyor.

Cevap bırakın