LG İkili Mutfak Çözümü’nü CES 2022’de tanıtacak

0

LG’nin 2022 Mutfak Çözümü, gelişmiş pişirme teknolojileri ve akıllı tariflere erişim sunuyor.

LG, en yeni pişirme cihazları olan LG InstaView Çiftli Fırın Serisi ve Over-the-Range Mikrodalga Fırın ile mutfakta hayatı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.  Çiftli Fırın Serisi, kullanıcıların sadece cama iki kez vurarak cihazın içini aydınlatan ve görülmesini sağlayan LG InstaView teknolojisine sahip. Böylelikle kullanıcılar, kapıyı açmak zorunda kalmıyor ve sıcak hava cihazın içerisinde kalıyor. Bugünün evleri için eksiksiz bir pişirme çözümü olan her iki ürün de önümüzdeki hafta CES 2022’de görücüye çıkacak.

Yeni fırın serisi, her seferinde lezzetli, eşit pişmiş yemekler sunmak amacıyla, ön ısıtma olmadan hızlı ve kapsamlı pişirme sağlamak için LG’nin ProBake Konveksiyon teknolojisinden yararlanıyor. Hassas sıcaklık ve hava akışı kontrolü ile ProBake, daha kısa pişirme süreleri sağlıyor. Aynı zamanda fırının Air Fry ve Air Sous Vide modlarının ana bileşeni olarak kabul ediliyor.

Mutfak ikilisinin diğeri, LG Over-the-Range Mikrodalga Fırın, daha sulu, daha sağlıklı ve daha lezzetli yiyecekler hazırlamak için tescilli Steam Cook teknolojisini kullanıyor. Bu birinci sınıf mikrodalgadaki Slide-out ExtendaVent™, mutfakta duman ve kalıcı kokuların varlığını azaltmada büyük etki sağlıyor. Mikrodalga fırının içi, yiyecek ve yağın yapışmasını önleyen ve yalnızca nemli bir bezle kolay temizlemeye olanak tanıyan EasyClean teknolojisine gelişmiş kaplama sayesinde her zaman tertemiz kalıyor.LG’nin minimalist tasarım dili ise, LG WideView Window’un paslanmaz çelik ve temperli camında mükemmel bir şekilde örneklenmiş durumda.

Cevap bırakın