LG G8 ThinQ Geekbench’te görüntülendi!

0

LG’nin yeni amiral gemisi modeli olacak olan LG G8 ThinQ, performans testi uygulamsı olan Geekbench’te görüntülendi. Bakalım LG G8 ThinQ, Geekbench’ten kaç puan almış ve özellikleri neler olacak?

LG, önümüzdeki günlerde merakla beklenen yeni amiral gemisi modeli olan LG G8 ThinQ ile karşımıza çıkacak. Serinin bir önceki modeli olan LG G7 ThinQ ile umduğunu bulamayan Güney Koreli firma, bu sefer oldukça güçlü bir telefon ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Performans testi uygulaması olan Geekbench’te ortaya çıkan LG G8 ThinQ, aldığı puanlar ile bu görüşü kanıtlıyor.

LG G8 ThinQ’in performansı nasıl olacak?

LG G8 ThinQ, Geekbench’in tek çekirdek bölümünden 3.514 puan çoklu çekirdek bölümünden ise 11.239 puan almayı başarıyor. Gücünü Qualcomm’un sekiz çekirdekli Snapdragon 855 yonga setinden alacak olan LG G8 ThinQ, 1.78 GHz hızında çalışan işlemcileri ile üst düzey performans sunacak. LG, telefonun RAM bölümünde ise tercihini; Android için oldukça makul olan 6 GB RAM’den yana kullanacak.

Kutusundan Android 9.0 Pie ile çıkacak olan telefonun kamera konusunda nasıl bir deneyim suancağı bilinmiyor. Ancak geçtiğimiz günlerde sızdırılan LG G8 ThinQ görsellerine göre; telefonun arka bölümünde çift kamera kurulumu ve parmak izi okuyucusu yer alacak. Yani LG bu yılda da parmak izi sensörünü ekrana entegre etmeyecek. LG’nin rakiplerine baktığımızda eğer LG G8 bu düzen ile gelirse işinin çok zor olacağını söyleyebiliriz.

NOT: En üstteki görsel temsilidir.

Cevap bırakın