LG G7ThinQ satışa sunuluyor

0

LG’nin en yeni premium akıllı telefonu, parlak ekranı, kamera, ses özellikleri ve yapay zeka fonksiyonlarıyla ön plana çıkıyor.

LG Electronics’in en yeni akıllı telefonu LG G7ThinQ, bu hafta Güney Kore’de satışa sunuldu. Önümüzdeki günlerde Asya, Avrupa ve Amerika’nın önemli pazarlarına da girmesi beklenen akıllı telefon, süper parlak ekranı, üstün kamera, ses özellikleri ve yapay zeka fonksiyonlarıyla ön plana çıkıyor.

LG G7ThinQ’in FullVision özellikli, Süper Parlak Ekran teknolojisi 1000 nit parlaklığa ulaşarak yüksek güneş ışığında bile yüksek görüntü kalitesi sunabiliyor. 19.5:9 boyutlu yeni ekranı daha ince alt çerçevesi sayesinde kolayca tek elle kullanılabiliyor.

Cihazile ilk defa kullanıcılara sunulan Boombox Hoparlör, bas miktarını iki katına çıkartırken ek herhangi bir hoparlöre ihtiyaç duymadan güçlü stereo sesi yaratıyor.

Çift arka kameraya sahip

8 MP çözünürlüklü ön kamerası ile 16 MP çözünürlüklü iki arka kamerasında daha fazla ayrıntı yakalayan ve daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmeye imkan veren yenilikler de bulunuyor. LG G7ThinQ’de kullanılan geniş açılı lensler, daha güzel manzaralar ve daha net selfieler çekmeye imkan veriyor.

Yapay zeka bağlantısıyla kişiye özel hale getirilmiş çekim modları sunan LG G7ThinQ’in yeni süper parlak kamerası loş ışıkta çekilen fotoğrafların dört kata kadar daha parlak çekilebilmesine olanak sağlıyor.

Cevap bırakın