LG G7 ekranı ile hayran bırakacak!

0

MWC 2018 döneminde herkesi şaşkınlığa uğratan LG, yeni amiral gemisi telefonunu bu fuarda duyurmamayı tercih etmişti. 2 Mayıs’da düzenleyeceği özel bir etkinlikle LG G7 modelini duyuracak olan şirket, özellikle LG G7 ekranı söz konusu olduğunda tüm rakiplerine fark atmaya hazırlanıyor.

LG G7’nin 6.1 inçlik  çentikli tasarımlı IPS LCD ekran ile gelmesi bekleniyor. 3210×1440 çözünürlüğünde olması beklenen bu ekran, 1000 nit parlaklık değerine kadar çıkabilecek ki bu gerçekten de çok yüksek bir değer.

LG G7 ekranı 1000 nite çıkabilecek!

Sızdırılan bilgilere göre en iyi mobil ekranlı telefon Galaxy S9 serisi. Ancak Galaxy S9‘un ekranı 600 nite kadar çıkabiliyor. LG bu konuda rakibine çok ciddi fark atacak gibi görünüyor.

Super Bright Display yani süper parlak ekran teknolojisi sayesinde kullanıcılara daha parlak bir ekran deneyimi sunulacak. Ayrıca LG G7’nin G6 modeline göre; ekran bölümünde yüzde 30 daha az enerji tüketeceği söyleniyor.

İşlemci tarafında Snapdragon 845 yonga seti ve 6 GB RAM‘in yer alması beklenen LG G7, V serisinde olduğu gibi 32 Bit müzikleri destekleyen güçlü bir DAC ile gelecek. Çift kamera kurulumuna bu yıl geçecek olan Güney Koreli firma, bakalım bizler için nasıl bir sürpriz hazırlıyor?

Cevap bırakın