LG G7 donanımıyla herkesi büyüleyecek!

0

Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak, LG G7 son gelen bilgilere göre 20 Nisan‘da satışa sunulacak ve donanımıyla herkesi etkileyecek. Uzun süredir isminin ne olacağı bile bilinmeyen LG’nin yeni amiral gemisi, artık hem çıkış tarihine, hem de netleşmiş donanım özelliklerine sahip.

LG G7 toplamda 4 kameraya sahip olacak

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan LG G6‘nın ardından bu kez firma riske girmiyor ve muhtemelen kendi tarihinin en güçlü telefonu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. LG’nin kendi ürettiği özel OLED ekranla çerçevesiz tasarım anlayışına kaldığı yerden devam edecek olan akıllı telefon, Snapdragon 845 işlemcisiyle de kozunu en baştan büyük oynuyor.

LG, 88 inçlik 8K OLED TV’sini duyurdu #CES 2018

Henüz detayları bilinmese de cihazın kamera tarafı da hayli zengin olacak. Selfie ve ana kamerada toplamda 4 kamera kullanılacak ve böylece fotoğraf ve videolarda maksimum performans sağlanacak.

6 GB RAM sunacak LG G7, aynı zamanda suya ve toza karşı tam koruma sağlamak için IP68 sertifikasıyla gelecek. Bakalım MWV 2018‘de resmi olarak duyurulacak cihaz nasıl bir fiyat etiketiyle satılacak?

Cevap bırakın