LG G6 FullVision ekranla gelecek

0

640_lg-store

LG G6, 18:9 görüntü oranı ve bütünsel kullanıcı arayüzü ile mobil içeriklerin keyfini daha önce çok daha iyi bir şekilde yaşatma iddiasında. İşte detaylar…

LG Electronics, herkesin merakla beklediği yeni akıllı telefonu LG G6 ile birlikte cihazın FullVision özelliğine sahip ekranından en iyi şekilde faydalanmayı sağlayacak olan en yeni mobil UX 6.0 kullanıcı arayüzünü de İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenecek Mobile World Congress 2017 kapsamında tanıtacağını açıkladı.

Duyuruya göre 5.7 inçlik QHD+ FullVision (2880×1440) ekrana sahip LG G6’nın 18:9 görüntü oranı ise akıllı telefonun ön yüzünü tamamen kaplayacak. LG G6’nın boyutlarının ise mevcut ve gelecekteki dijital içeriklerden maksimum keyif alabilmek adına ergonomik bir yapıda tasarlandığı kaydedildi.

FullVision özelliği sayesinde;

  • Video klipleri izlerken ya da internette gezinirken her içeriğe göre farklılaştırılmış bir deneyim yaşanabiliyor
  • Kamera özelliğinin geliştirilen kullanıcı arayüzü, 18:9 görüntü formatı ile fotoğraflar için çok daha fazla alan sağlıyor.
  • Akıllıca tasarlanan GUI (Grafik Kullanıcı Arayüzü) sayesinde kullanıcılar kare şeklinde iki pencereyi yan yana açarak çok daha verimli ve üretken çoklu görev tecrübesi yaşayabiliyorlar.

LG G6’nın FullVision ekran özelliği ile kullanıcılara yepyeni bir görüntü deneyimi sunulacağı ifade ediliyor. Üst ve alt bölümleri genişletilmiş ekranı ile kullanıcıların internette gezinirken ya da e-kitaplarını okurken çok daha fazla bilgiyi görebileceğinin altı çiziliyor.

LG G6 kısa süre içinde resmi olarak tanıtılacak. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın