LG G5’e Android 8 Oreo güncellemesi geldi

0

LG, mobil cihazları için yazılım güncellemelerine tüm hızıyla devam ediyor…

Güney Kore merkezli teknoloji şirketi LG, en yeni ve en güncel mobil deneyim için hayata geçirdiği akıllı telefonların işletim sistemlerine güncellemeler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda akıllı telefonların kullanım ömrünün uzatılmasına yönelik yaptığı çalışmalara, düzenli olarak hayata geçirdiği yazılım güncellemeleriyle devam ediyor. Şirketten gelen son bilgilere göre LG G5, Android 8 Oreo işletim sistemine yükseltilecek.

LG telefonlarına Oreo OS müjdesi

Oreo ile Google, daha kullanışlı bir akıllı telefon deneyimi sağlayacak bir takım özellikler sunacak. Kullanıcıların Oreo işletim sistemi versiyonunun önemli ölçüde geliştirdiği uygulama ve pil performansından da memnun kalması bekleniyor. Öte yandan LG’nin Yazılım Güncelleme Merkezi’nin daha fazla cihazın güncelleme alması noktasında çalışmalarına devam ettiği kaydediliyor.

LG’nin yazılım güncellemelerini en kısa sürede gerçekleştirmelerini sağlamak için Güney Kore’de hayata geçirdiği Yazılım Güncelleme Merkezi sayesinde kullanıcılara düzenli ve tutarlı yazılım güncellemeleri sunuluyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan LG Electronics Türkiye Mobil İletişim Direktörü Junguk Yoon, “…LG, kullanıcıların düzenli olarak güncellenen bir akıllı telefona sahip olmasını, böylece en son işletim sistemi ve kullanışlı özellikleri kullanmasını sağlıyor. LG olarak satış sonrası desteğe her zaman en önem verdiğimiz şeylerin başında geliyor. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmaya devam edeceğiz.” dedi.

Cevap bırakın