Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürLG G5 Türkiye fiyatı ne olacak?

  LG G5 Türkiye fiyatı ne olacak?

  lg-g5

  2016 yılının en önemli akıllı telefon modellerinden biri de LG G5. Şubat ayında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen ve Media Trend ekibinin yerinde takip ettiği lansmanda duyurulan cihaz, inovatif özellikleri ile dikkat çekmişti. Kore merkezli şirketin iddialı modelinde öne çıkan özelliklerin başında ise modüler tasarım özellikleri geldi. Cihaza ekstra batarya ya da kamera takılabiliyordu. Daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

  LG G5 Türkiye fiyatı ise yanıtı merakla beklenen soru işaretlerinden biri. 15 Mart 2016 Salı günü, İstanbul’da düzenlenecek lansman etkinliği ile ilk kez Türk teknoloji basının karşısına ‘Türkiye sınırları içerisinde’ çıkacak olan Android’li telefon için fiyat beklentileri 2500-3000 TL aralığında. Ancak tam da bu noktada ilginç bir gelişme yaşandı. Bir satış platformunda önsiparişleri alınmaya başlanan LG G5 için belirlenen fiyatın 2799 TL olduğu görüldü. Resmi olmayan bu fiyat detayı, kısa süre sonra doğrulanabilir…

  lg-g5

  Merak edilen soru…

  LG G5 için 2799 TL fiyat etiketi uygulamaya konulduğu taktirde fiyatının bir diğer iddialı akıllı telefon modeli Samsung Galaxy S7 ile birebir aynı olacağı görülecek. Potansiyel kullanıcıların, Media Markt mağazaları ve e-alışveriş sırasında hangi tercihi yapacakları merak konusu. Siz hangisini satın almayı planlıyorsunuz? Samsung Galaxy S7 mi LG G5 mi?

  Güncelleme/14 Mart 2016-13:50

  15 Mart için düzenleneceği duyurulan LG G5 Türkiye lansmanı ileri bir tarihe ertelendi.

  Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN