Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiLG G4’e yeni renk: White Gold

  LG G4’e yeni renk: White Gold

  lg-g4-colors-leather

  Türkiye’de yoğun ilgi gören 2015 yılı çıkışlı akıllı telefon modellerinden LG G4 ile ilgili bir iyi bir de kötü haberimiz var; Öncelikle Android işletim sistemine sahip iddialı modelin renk alternatiflerine bir yenisi eklendi. LG G4 White Gold Edition adıyla duyurulan versiyon ile birlikte cihaza açık tonda altın şeklinde tanımlanabilecek yeni bir renk opsiyonu gelmiş oluyor.

  White Gold Edition, LG G4’te hoş bir altın rengi şeklinde potansiyel kullanıcıların karşısına çıkarken ön yüz beyaz renkle geliyor ve bu sayede akıllı telefonun geneli için bakıldığında zarif bir renk paleti sunulmuş oluyor.

  lg-g4-white-gold

  Pozitif duygular ve sadelik

  LG G4 için duyurusu gerçekleştirilen yeni renk, son dönemdeki ‘altın’ rengi cihaz trendine yönelik atılmış pozitif bir adım şeklinde yorumlanıyor. Öte yandan kötü habere yavaş yavaş geliyoruz. Cihaz, kendi ülkesi Güney Kore’de satışa sunuldu ve dünyanın diğer ülkelerinde teknoloji raflarında ya da operatör opsiyonları formunda kullanıcalara sunulup sunulmayacağı konusu şimdilik belirsiz.

  Şimdilik sadece Güney Kore’de

  LG G4 White Gold Edition Kore dışında da satılacak mı sorusuna yönelik yapılan ilk resmi yanıt ise şöyle: ‘Henüz değil.’ Yine de otoritelere göre ilgili akıllı telefonun yeni renk seçeneğinin genel satışlarına başlanma olasılığı düşük değil. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  LG G4’ü Media Markt üzerinden satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN