Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiLG G4 Note isim hakkı tescillendi

  LG G4 Note isim hakkı tescillendi

  Ekran_Resmi_2015-09-01_10_42_51Güney Koreli tüketici elektroniği şirketi LG’nin G4 Note adlı bir cihaz üzerinde çalıştığı yönünde çeşitli iddialar 2015 yılı başından itibaren zaman zaman gündeme gelmişti. Stylus kalem kullanımına olanak tanıyan büyük ekranlı bir LG modeli olacağı düşünülen akıllı telefonun isim haklarının ABD’de alındığı belirtildi. Bu gelişme ilgili model üzerindeki piyasaya sunulma yönüdeki olasılığı iyiden iyiye güçlendirdi.

  Öte yandan her ne kadar tescillenmiş olsa da LG G4 Note adlı bir cihazın kesin olarak geleceğini düşünmek yanlış. Çünkü Güney Kore menşeili şirket, yalnızca fikri mülkiyet haklarını korumak istemiş de olabilir. Şimdilik gelecek dönemde teknoloji dünyasının karşısına çıkma olasılığı bulunan G4 Note ile ilgili herhangi bir tasarımsal ya da donanımsal detay söz konusu değil. Ancak LG Samsung Galaxy Note 5 benzeri bir akıllı telefon ile gündeme gelebilir.

  Görünüşe göre LG G4 Note, daha önce duyurulan LG G4 Stylus ile oldukça benzer bir akıllı telefon olacak. Bir tür varyasyonu da olabilir. Ayrıca farklı pazarlar için farklı bir isimle satışa sunulacak aynı cihaz olma olasılığı da mümkün. Her durumda LG’nin gelecek dönem modellerinden biri daha gündeme gelmiş durumda.

  Bu hafta Almanya’nın Berlin şehrinde başlayacak teknoloji fuarı IFA 2015 kapsamında LG tarafından ilgili modele ilişkin bazı bilgi ve detaylar paylaşılabilir. Daha fazla detay açığa çıktıkça aktarmayı sürdüreceğiz. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN